RESTART

RESTART znamená začít fungovat. Zkoušet věci, které by mě mohly bavit, chovat se tak, jak si myslím, že se chová opravdová já bez akutních vnějších vlivů. Zaznamenávat. Dospět k závěru, ať už je jakýkoliv. Plánované trvání: od konce tábora do začátku semestru, tedy dokud mám na sebe spoustu času.

19. 8. 2018, den první
Vyjádřila jsem svoje pocity. Na zastávce šaliny jsem sešlápla dvě plechovky od piva a vyhodila je. Se svými kamarády, kteří se den předtím ožralí chovali jako slušná hovada jsem se pohádala jen trochu. Vystoupila jsem schválně o tři zastávky dřív a domů došla pěšky.
Jen se neodvážila jít plavat se 🌞. Taková rozhodnutí se ještě naučím.

20. 8. 2018, den druhý
Na první dobrou jsem po táboře zvládla jít do práce. S kolegy jsme šli na pivo, kde jsem se vší silou necítila jako úplně odstrčené hovno. Testovala jsem hezkou městskou hru. Měla jsem kebab.

20. 8. 2018, den třetí
Šla jsem na gynekologii a trefila se do prázdninové ordinační doby. V práci jsem byla 8 hodin i po odečtení pauzy na oběd. Zaplatila jsem nákup. Znovu jsem vyjádřila své pocity a poslechla si cizí příběh. Dospěla jsem k závěru, ať už byl jakýkoliv.

It was fast.

  1. A sluníčko se v jisté čtečce stalo náhledovým obrázkem k tvému článku.

    Ať už je závěr jakýkoli, žij a měj se dobře.

Napsat komentář