„Já tě asi ubodám vidličkou.“
„Tak to já ti asi zlomím vaz.“
„Neměli bychom společně vcházet pozdě do hodiny a tvářit se, že jsme spolu právě souložili na chodbě, a přitom spolu nesouložit na chodbě.“
Je to fajn.
Na FreeHostingu Endora běží desítky tisíc webů. Přidejte se ještě dnes!
Vytvořit web zdarmaNa FreeHostingu Endora běží desítky tisíc webů. Přidejte se ještě dnes!
Vytvořit web zdarma„Já tě asi ubodám vidličkou.“
„Tak to já ti asi zlomím vaz.“
„Neměli bychom společně vcházet pozdě do hodiny a tvářit se, že jsme spolu právě souložili na chodbě, a přitom spolu nesouložit na chodbě.“
Je to fajn.
A já si myslela, že mi zas bude nějakou dobu dobře. Že tam za týden dojdu a nebudu té doktorce mít co říct a ona mě zas pošle domů s tím, že jsem v pohodě a já uznám, že jsem v pohodě a budu v pohodě a to předtím jsem jen nějak zveličila.
Tak ne, no. Tohle by mohlo být dobrý do rána, nebo taky ne.
S věkem se mi zmanšuje schopnost zadržovat slzy. Neumím nad nespravedlnostma mávnout rukou. Hledám řešení, které neexistuje. Nedokážu proti sobě bojovat. Žiju ve strachu ze sebe.